השחור חוזר ובגדול


שילוב הצבע השחור בעיצוב הבית חוזר ובגדול, הצבע השחור בעיצוב הבית, מוסיף אווירה אלגנטית, רומנטית, בוגרת

וכן... גם הוא מוסיף גם חמימות לעיצוב חלל הבית. ניתן להוסיף את הצבע השחור בנגיעות עדינות שיעשו שינוי גדול. החומרים באמצעותם זה יעשה יהיו מתכת שחורה, עץ צבוע בשחור, טקסטיל שחור, נירוסטה ומתכות כהות נוספות ועוד.

מעצבת הבית של אינדיגו- המרכז לעיצוב הבית בכרכור ובקרית שמונה, ממליצה על מספר דרכים לשלב את הצבע השחור בעיצוב הבית:

ריהוט משולב בין מתכת כהה לעץ- באינדיגו תוכלו למצוא ריהוט משלים, המשלב מתכת שחורה ועץ או זכוכית. הריהוט המעוצב יוצר תחושה של יציבות, ומעניקה עיצוב מרשים בחלל הבית. ריהוט כמו שידות מדפים, שולחן סלון, שולחנות צד, מראה עם מסגרת שחורה יכניסו לחלל הבית נראות דרמטית ומעוצבת.

טקסטיל- שילוב של הצבע השחור במוצרי הטקסטיל בבית יעשה בצורה עדינה, נגיעות של צבע בכריות המונחות על הספה בסלון/על המיטה בחדר השינה, שטיח עם טקסטורה שחורה, או אפילו מפת שולחן שתוסיף אמירה לשולחן הסלון. באינדיגו מחלקת טקסטיל גדולה הכוללת וילונות, כריות, מפות ושטיחים.

פסלים ומוצרי נוי- הצבת אקססוריז בגווני השחור, אגרטלים, כדים על שידות/ מדפי הבית, זוהי תהיה תוספת עדינה ומשמעותית לעיצוב הבית.

באינדיגו תוכלו למצוא מגוון עיצובים שישלימו את נראות הבית, יוסיפו לו את הצבע השחור בצורה מרשימה וייחודית במחלקות העיצוב השונות שלנו. ריהוט, תאורה, אביזרי נוי לבית, טקסטיל, וילונות, כריות ועוד, פרחי משי וכלים מעוצבים לסידורי פרחים אלפי פריטים של המעצבים המובילים בישראל וגם פריטי יבוא אישי. אנחנו ממוקמים במתחם הקניות החדש קניון עין שמר בכרכור חמש דקות ממחלף עין עירון שבכביש 6. לפרטים התקשרו 04.6271758

#עיצובהסלון #עיצובבצבעהשחור #טקסטיל #עיצובהבית #הוםסטיילנג #ריהוטמשליםעםצבעשחור #אלמנטיםשחוריםלעיצוב

0 צפיות

אינדיגו-מרקט

אורוות האמנים, פרדס חנה

ימים א'- ה' 10:00-18:00

ימי ו' וערבי חג 9:30-15:00

שבת סגור

055.6899076

© כל הזכויות שמורות לאינדיגו -המרכז לעיצוב הבית

  • אינדיגו גוגל מפות
  • אינדיגו פייסבוק
  • אינדיגו אינסטגרם