איך מכניסים את השמש הביתה – עיצובים בצהוב


אחת הדרכים להפוך חלל לאישי יותר ולהכניס בו אופי ותחושה חמימה היא עי" הוספת נגיעה של צבע דומיננטי וחם, ומה מתאים יותר בחודשי הקיץ החמים מהשראתה של השמש – הצבע הצהוב.

הצבע הצהוב בעל קשת של גוונים, מצהוב חרדלי ומעושן לצהוב בהיר וכך ניתן להתאים אותו להמון שילובי צבעים ולסגנונות עיצוב, לבתים מודרניים ולבתים כפרים ואפילו לסגנון הסקנדינבי ששולט עכשיו באופנת העיצוב.

הוספת ספה או כורסא צהובה בסלון בעל עיצוב קלאסי יכולה להקפיץ את עיצוב החדר ולהפוך אותו לעכשווי ומעניין. כיסאות מתכת או כסאות המשלבים רגלים בצבע צהוב , יכולים להפוך פינת ישיבה סטנדרטית לפינת ישיבה צעירה ומעניינת.

טקסטיל כמו כריות עם טקסטורות שונות של צהוב או שמיכת כירבולית יכולה להפוך את הספה ממשעממת לספה מעניינת וחדשנית.

ויש עוד דרך להוסיף את הצבע הצהוב- תאורה!!!

באינדיגו יש לנו מחלקת תאורה עם מגוון רחב של גופי תאורה, גופים בסגנון וינטאג', גופים נקיים ומודרניים, גופי תאורה המשלבים מתכות שונות, עץ ועוד. הצוות של אינדיגו – המרכז לעיצוב הבית, מייעץ ומכוון את לקוחותינו כבר 15 שנה בבחירת תאורה ויוכל להתאים לכם את התאורה הנכונה עבורכם.

כשניגשים לתכנן בית חדש או שיפוץ בבית קיים חשוב לקחת בחשבון את השפעת התאורה על עיצוב הוספת גופי תאורה מעוצבים משלבת מענה לצורך עיצובי וגם למענה לכמות האור האופטימלית הנדרשת בכדי להשרות את האווירה החמימה.

#עיצובבצהוב #צהובבעיצוב #עיצובהבית #עיצובפנים #צהוב #ספהבצהוב

0 צפיות

אינדיגו-מרקט

אורוות האמנים, פרדס חנה

055.6899076

  • אינדיגו גוגל מפות
  • אינדיגו פייסבוק
  • אינדיגו אינסטגרם

© כל הזכויות שמורות לאינדיגו -המרכז לעיצוב הבית