מחלקת פרחי משי ועציצים

אצלנו באינדיגו אנחנו מאמינים כי עיצוב חלל לא יכול להיות מושלם מבלי להכניס אליו אלמנט ירוק ופורח. פרחי המשי שנמצאים אצלנו בחנות קיימים במגוון גדול של צבעים ודגמים ובאיכות מדהימה ומאפשרים לאוהבי העיצוב והאירוח לייצר זר מרשים וגדול שיכול לשמש בתור פריט עיצוב מרכזי בשולחן האוכל או הסלון. אנחנו מציעים גם פתרונות לאגרטלים, וייעוץ בהרכבת הזר.

עציצים

סט של עציצים עם צמח מלאכותי או צמח חי יכולים לשדרג את אדן החלון במטבח, את שולחן המרפסת, הכניסה לבית ליד הדלת ובעצם בול חלל שתרצו להכניס אליו ירוק וחיים. הוספת ואזה מעוצבת עם פרחי משי צבעוניים, על השולחן בסלון, על השידה לצד הספה, או על שולחן האוכל יכולה להוסיף צבע ואופי לחלל.

זרים-בוקטים

בחנות קיימים במגוון גדול של צמחי משי אשר בעזרתם ניתן ליצור זרים ובוקטים מרשימים במגוון צבעים ודגמים ובאיכות מדהימה, המאפשרים לאוהבי העיצוב והאירוח לייצר זר מרשים וגדול שיכול לשמש בתור פריט עיצוב מרכזי בשולחן האוכל או הסלון. אנחנו מציעים גם פתרונות לאגרטלים וייעוץ בהרכבת הזר.

פרחי ענף

ענפים המשלבים פרחים מיועדים להרכבת זר או להצבה בצורה בודדת, הענפים המלאכותיים הינם באיכות מדהימה נשמרים לאורך שנים וקלים לניקוי בתוספת של עציץ מעוצב יהוו תוספת עיצוב מקסימה.

Show More
Show More

אנחנו נמצאים פה

אינדיגו-מרקט

אורוות האמנים, פרדס חנה

ימים א'- ה' 10:00-18:00

ימי ו' וערבי חג 9:30-15:00

שבת סגור

055.6899076

  • אינדיגו גוגל מפות
  • אינדיגו פייסבוק
  • אינדיגו אינסטגרם

© כל הזכויות שמורות לאינדיגו -המרכז לעיצוב הבית