מחלקת פרחי משי ועציצים

אצלנו באינדיגו אנחנו מאמינים כי עיצוב חלל לא יכול להיות מושלם מבלי להכניס אליו אלמנט ירוק ופורח. פרחי המשי שנמצאים אצלנו בחנות קיימים במגוון גדול של צבעים ודגמים ובאיכות מדהימה ומאפשרים לאוהבי העיצוב והאירוח לייצר זר מרשים וגדול שיכול לשמש בתור פריט עיצוב מרכזי בשולחן האוכל או הסלון. אנחנו מציעים גם פתרונות לאגרטלים, וייעוץ בהרכבת הזר.

עציצים

סט של עציצים עם צמח מלאכותי או צמח חי יכולים לשדרג את אדן החלון במטבח, את שולחן המרפסת, הכניסה לבית ליד הדלת ובעצם בול חלל שתרצו להכניס אליו ירוק וחיים. הוספת ואזה מעוצבת עם פרחי משי צבעוניים, על השולחן בסלון, על השידה לצד הספה, או על שולחן האוכל יכולה להוסיף צבע ואופי לחלל.

זרים-בוקטים

בחנות קיימים במגוון גדול של צמחי משי אשר בעזרתם ניתן ליצור זרים ובוקטים מרשימים במגוון צבעים ודגמים ובאיכות מדהימה, המאפשרים לאוהבי העיצוב והאירוח לייצר זר מרשים וגדול שיכול לשמש בתור פריט עיצוב מרכזי בשולחן האוכל או הסלון. אנחנו מציעים גם פתרונות לאגרטלים וייעוץ בהרכבת הזר.

פרחי ענף

ענפים המשלבים פרחים מיועדים להרכבת זר או להצבה בצורה בודדת, הענפים המלאכותיים הינם באיכות מדהימה נשמרים לאורך שנים וקלים לניקוי בתוספת של עציץ מעוצב יהוו תוספת עיצוב מקסימה.

Show More
Show More

הסניפים שלנו

אורוות האמנים פרדס חנה

פתוח כל ימות השבוע

חניה בשפע וללא עלות

מתחם חוויתי ומיוחד

חנות במחירים סיטונאיים

סגור בשבת

טלפון: 055-6899076

צומת כרכור מתחם עין שמר fashion
פתוח כל ימות השבוע

חניה בשפע וללא עלות

5 דקות מכביש 6

ראשון-חמישי : 9:30- 21:00
שישי : 9:00- 15:00
שבת : 11:30- 21:30

טלפון: 04-6271758 

Follow Us

  • אינדיגו גוגל מפות
  • אינדיגו פייסבוק
  • אינדיגו אינסטגרם
  • אינדיגו פינטרסט

© כל הזכויות שמורות לאינדיגו -המרכז לעיצוב הבית

קניון עין שמר, פרדס חנה כרכור, מחוז צפון 5 דקות מכביש 6.