מחלקת דקור ופרטי נוי

שוחרי העיצוב שואפים לייצר פתרונות יצירתיים בכדי לארגן ולסדר את החפצים בביתנו ולייצר אוירה נעימה ומעוצבת, בית מעוצב ומאורגן הופך את האווירה בו לנעימה יותר ויחודית ומבודלת מאחרים.

סלסלאות קש, פסלים לבית, שלטים, תמונות ועוד שלל אביזרי נוי נחשבים לתוספת מיוחדת המדרגת את כל הבית או המשרד. כפי שנהוג לומר "כל שינוי גדול מתחיל בצעד קטן"- כך העניין גם כאן. 

נרות פמוטים ועששיות

הוספת עששית בשילוב חומרי זכוכית וברזל מעניקה מראה מיושן ועתיק אך עם זאת גם אלגנטי ומרשים.

אומנות לעיצוב הקירות , משרביות, חלונות , תמונות , פסלי קיר ועוד מבחר עצום של פריטים לעיצוב הקיר.

דקורציות לקיר

כדים ,קערות ואגרטלים

כלים מיוחדים לעיצוב השולחן זו המומחיות שלנו. באינדיגו תוכלו למצוא שפע עצום של כדים, קערות ואגרטלים מחומרים שונים כגון חרס, קרמיקה, זכוכית ועוד,, ובצבעים המתכתבים עם הטרנדים המובילים בתחום העיצוב.
 

פסלי נוי

פסלים וחפצי נוי מוסיפים לפינות הבית אופי ואמירה עיצובית, ניתן להציבם על מדפים, קונסולות, שידות בכדי להכניס אמירה עיצובית באינדיגו המרכז לעיצוב הבית תוכלו לבחור פסלים מחומרים שונים: עץ, קרמיקה, חימר, מתכת ועוד...

מוצרי אחסון

אצלנו באינדיגו- המרכז לעיצוב הבית, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אחסון וארגון, שבעזרתם כל חלל בבית יהפוך לחלל מעוצב ומאורגן יותר. 

בקולקציית האחסון המעוצב שלנו תוכלו למצוא ארגזים קלועים, סלסילות, תיבות עץ בסגנון וינטאג', קופסאות, סלי כביסה ועוד, כל אלה מגיעים בגדלים ובחומרים שונים.

Show More
Show More

אנחנו נמצאים פה

אינדיגו-מרקט

אורוות האמנים, פרדס חנה

ימים א'- ה' 10:00-18:00

ימי ו' וערבי חג 9:30-15:00

שבת סגור

055.6899076

  • אינדיגו גוגל מפות
  • אינדיגו פייסבוק
  • אינדיגו אינסטגרם

© כל הזכויות שמורות לאינדיגו -המרכז לעיצוב הבית